Nasz serwis wykorzystuje informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej »
Strona główna    O Kancelarii    Kredyty frankowe Zakładanie spółek    Obsługa prawna firm       Windykacja    Współpraca Kontakt

Tradycyjna obsługa prawna

Kancelaria świadczy również obsługę prawną w tradycyjnym modelu. W rachubę wchodzi wówczas indywidualna oferta, stworzona według wymagań naszych Klientów, po przeprowadzeniu analizy potrzeb Klienta.

W tym modelu podstawowym sposobem określania zakresu świadczonej pomocy prawnej jest stawka godzinowa. Atrakcyjna wysokość stawki, najczęściej dobierana w ryczałtowe patkiety, pozwala na ustalenie korzystnych warunków współpracy i kontrolę kosztów obsługi prawnej.

Możliwe jest również ustalenie wynagrodzenia ryczałtowego dla wykonywania stałych określonych usług albo wynagrodzenia ryczałtowego za realizację jednorazowego projektu. Maksymalizujemy jakość świadczonych usług w stosunku do wcześniej uzgodnionego wynagrodzenia. W tym wstępnym wariancie współpracy oferujemy Państwu pomoc prawną świadczoną według stawki godzinowej w kwocie od 100 złotych polskich. Im większa liczba godzin tym korzystniejsze warunki oferujemy naszym Klientom.

Zlecone zadania są wykonane przez Kancelarię w możliwie krótkich, uzgodnionych z Klientem terminach. Większość mniej skomplikowanych zadań jest wykonywanych na bieżąco w drodze konsultacji z prawnikami Kancelarii poprzez nowoczesne metody komunikacji.

Szeroka kadra pozwala na zapewnienie obsługi w wielu dziedzinach prawa, w języku polskim, niemieckim oraz angielskim. Naszym celem jest umożliwienie naszym Klientom zlecenia Kancelarii każdej kwestii prawnej i uzyksanie profesjonalnej pomocy oraz korzystnego rozwiązania bez konieczności szukania kilku podmiotów.
 • najkorzystniejsze na rynku stawki godzinowe pozwalające na redukcję kosztów obsługi prawnej, zapłata za faktycznie wykonaną pracę,

 • najwyższa jakość świadczonych usług oraz radcy prawni i adwokaci z krajowej czołówki w swoich specjalizacjach,

 • nowoczesne metody komunikacji i świadczenia usług prawnych oszczędzające czas oraz koszty obsługi,

 • szczególny nacisk na zachowanie zasad poufności i zaufania w relacji z Klientami,

 • szeroki zakres obsługi z wielu dziedzin prawa pozwalający na świadczenie kompleksowych usług prawnych,

 • indywidualne podejście do potrzeb Klienta, elastycznepodjeście do formy wspólpracy oraz zasad rozliczania usług prawnych,

Klienci indywidualni «   Kancelaria Lexcon Sp. z. o.o.


ul. Wiosenna 1
53-017 Wrocław

Infolinia: 0 801 01 33 01

Tel.: (+48) 71 735 93 21

Zapraszamy:  Poniedziałek - Piątek  w godz. 9-17


email: kancelaria@lexcon.pl
   » Firmy i instytucje
System monitoringu spraw


Login:
Hasło:

Opinie klientów

 • Świetny kontakt ,wysokie kompetencje ,duże zaangażowanie w prowadzoną sprawę . Miałem kilku prawników wcześniej opiekujących się moją firmą, aczkolwiek oceniam ich od miernych do dość dobrych za to Kancelaria Lexcon przebija wszystkich swoją jakością, podejściem i terminowością. Kompleksowa obsługa w wielu dziedzinach bardzo ułatwiła mi współpracę i czas rozwiązywania poszczególnych spraw. Z pewnością będę systematycznie korzystać z jej usług. Polecam wszystkim

  Mieczysław S.
  Dyrektor Zarządu Spółki Handlowej Wrocław


 • Kancelaria Lexcon jest firmą bardzo kompetentną i rzetelną. Doprowadziła moją sprawę do korzystnego dla mnie rozwiązania. Gorąco wszystkim polecam.
  Krzysztof W.
  Prywatna działalność gospodarcza


 • Pani Mecenas zajmowała się sprawą dotyczącą mojego mieszkania. Wykazała się bardzo dużą dokładnością i sumiennością w analizie obszernych i leciwych dokumentów - dzięki czemu udało się pomyślnie zakończyć proces. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i dlatego z czystym sumieniem polecam Kancelarię Lexcon do rozwiązywania problemów prawnych. Ceny przystępne dla klientów, bardzo duży procent wygranych spraw.
  Ireneusz A.
  Osoba prywatna
Strona główna | Oferta dla klientów indywidualnych | Oferta dla firm i instytucji | Kontakt

© 2010-2018 Lexcon Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.