Nasz serwis wykorzystuje informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej »
Strona główna    O Kancelarii    Kredyty frankowe Zakładanie spółek    Obsługa prawna firm       Windykacja    Współpraca Kontakt

Usługi prawne dla firm

Kancelaria Prawna Lexcon jest polską kancelarią, świadczącą kompleksowe usługi prawne dla klientów korporacyjnych i indywidualnych zarówno na etapie przedsądowym jak i w postępowaniach przed sądami.

Pracownicy Kancelarii są profesjonalnymi prawnikami, a więc adwokatami, radcami prawnymi, aplikantami adwokackimi, radcowskimi i sądowymi. Posiadają wiedzę z licznych dziedzin prawa, co umożliwia zarówno stałą obsługę firm, jak i współpracę przy realizacji konkretnych przedsięwzięć prawnych.

Kancelaria Lexcon zrzesza ponad 300 profesjonalnych pełnomocników - radców prawnych oraz adwokatów na terenie całej Polski. Siłą Kancelarii jest ponadprzeciętny poziom kwalifikacji naszych prawników. Stawiamy na ciągłe doskonalenie wybranych specjalizacji i stałe poszerzanie zakresu świadczonych usług. Realizujemy różnorodne projekty od litygacji pod skomplikowane procesy tworzenia i przekształcania podmiotów prawa handlowego. Aby zapewnić kompleksowe usługi dla naszych Klientów do dyspozycji oddajemy również usługi naszych współpracowników: notariuszy, doradców podatkowych, biegłych rewidentów i innych specjalistów z reguły wpisanych na listy biegłych sądowych.

Dbamy o poszanowanie zasad etyki oraz tradycji ale jednocześnie stawiamy na nowoczesność w działaniu Kancelarii. Jesteśmy mobilni, szybko się przemieszczamy, pracujemy na terenie całego kraju. W komunikacji z naszymi Klientami wykorzystujemy najnowszą technologię.

Pomagamy Klientom zarówno w sprawach związanych z działalnością reprezentowanych przez nich firm jak i rozwiązujemy problemy w życiu prywatnym.

Doradzamy przedsiębiorcom, jak przewidywać rozwój sytuacji, tak by minimalizować możliwości popełnienia błędu przy jednoczesnym skupianiu się na wypracowaniu jak największych zysków. Nasi Klienci doceniają fakt, że rozważamy różne scenariusze zdarzeń - to pozwala im czuć się znacznie bezpieczniej. Staramy się minimalizować zaangażowanie i czas poświęcany przez Naszych Klientów na powierzone nam postępowania, tak aby był on przeznaczany na budowę i rozwój firmy.
Klienci indywidualni «   Kancelaria Lexcon Sp. z. o.o.


ul. Wiosenna 1
53-017 Wrocław

Infolinia: 0 801 01 33 01

Tel.: (+48) 71 735 93 21

Zapraszamy:  Poniedziałek - Piątek  w godz. 9-17


email: kancelaria@lexcon.pl
   » Firmy i instytucje
System monitoringu spraw


Login:
Hasło:

Opinie klientów

 • Świetny kontakt ,wysokie kompetencje ,duże zaangażowanie w prowadzoną sprawę . Miałem kilku prawników wcześniej opiekujących się moją firmą, aczkolwiek oceniam ich od miernych do dość dobrych za to Kancelaria Lexcon przebija wszystkich swoją jakością, podejściem i terminowością. Kompleksowa obsługa w wielu dziedzinach bardzo ułatwiła mi współpracę i czas rozwiązywania poszczególnych spraw. Z pewnością będę systematycznie korzystać z jej usług. Polecam wszystkim

  Mieczysław S.
  Dyrektor Zarządu Spółki Handlowej Wrocław


 • Kancelaria Lexcon jest firmą bardzo kompetentną i rzetelną. Doprowadziła moją sprawę do korzystnego dla mnie rozwiązania. Gorąco wszystkim polecam.
  Krzysztof W.
  Prywatna działalność gospodarcza


 • Pani Mecenas zajmowała się sprawą dotyczącą mojego mieszkania. Wykazała się bardzo dużą dokładnością i sumiennością w analizie obszernych i leciwych dokumentów - dzięki czemu udało się pomyślnie zakończyć proces. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i dlatego z czystym sumieniem polecam Kancelarię Lexcon do rozwiązywania problemów prawnych. Ceny przystępne dla klientów, bardzo duży procent wygranych spraw.
  Ireneusz A.
  Osoba prywatna
Strona główna | Oferta dla klientów indywidualnych | Oferta dla firm i instytucji | Kontakt

© 2010-2018 Lexcon Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.